Contact

Hello;

If you have a question or suggestions to me feel free to contact me.

If you want to buy one of my photos, please write the name of it and give me a resolution information.

Thanks

3 Comments on Contact

 • emrah says:
  Thursday March 29th, 2018 at 03:09 AM

  marmara bölgesindeki barajların dolusavak tipleri ve her barajın 4 adet fotografı lazım proje ödevim yardımcı olursanız sevinirim şididen teşekkürler

  Reply

 • MUHAMMET CEMİL SAĞLAM says:
  Thursday February 21st, 2019 at 01:36 AM

  Merhabalar Volkan Bey. Ben Manisa Celal Bayar Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü 3. sınıf öğrencisi, aynı zamanda İnşaat Mühendisleri Odası üniversite temsilcisi Muhammet Cemil Sağlam. Volkan Bey, görevde bulunduğumuz süre boyunca birçok teknik gezi, seminer, konferans vb. etkinliklerin organizasyonlarını gerçekleştirdik. En son mezun olduğunuz Karadeniz Teknik Üniversitesi’nden Prof. Dr. Vefa AKPINAR hocamızın katılımı ile “Beton Yollar” panelini gerçekleştirdik. Önümüzdeki günlerde de sizler gibi Rusya’da uzun yıllar çalışmış ve aktif çalışmaya devam eden bir meslek büyüğümüzle seminer düzenlemek isteriz. Üniversitemizdeki öğrenci arkadaşlarımız özellikle son günlerde ülkemizi etkisi altına alan ekonomik sıkıntılar sebebiyle yurtdışında inşaat mühendisliği konusuna eğilim göstermekte. Sormamız gereken birçok soru bulunmakta ve sizin de bize yardımcı olacağından şüphemiz yok. Uygunluk durumunuza göre bizleri bilgilendirebilirseniz çok seviniriz. Gereğini saygılarımla tarafınıza arz ederim.

  Reply

  • Volkan says:
   Wednesday February 27th, 2019 at 09:22 AM

   Öncelikle davetiniz için çok teşekkür ederim. Seminer tarihi ve yeri hakkında bilgi verebilirseniz uygunluğum konusunda size geri dönüş yapayım. Yalnız kuvvetle ihtimal benim için 4 aylık bir süreçte pek mümkün görünmüyor. Yalnız buradan da sorularınızı imkan buldukça cevaplamaya hazırım.

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Fields marked with * are required

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.